Siberian Dream

Koty Syberyjskie & Neva Masquerade

Siberian Dream*PL - Koty Syberyjskie i Neva Masquerade

Wystawy

siberian cat-kot syberyjski

IC Donna Liza Koteria*PL

ur.: 9 Maj 2004
Kot Syberyjski (kotka)
color SIB a 23

WYSTAWY

Klasa Otwarta

Note: Ex1/CAC - Warszawa, Polska 10.12.2005 - sędzia: Stephe Bruin (NL)
Note: Ex3 - Warszawa, Polska 11.12.2005 - sędzia: Ireneusz Pruchniak (PL)
Note: Ex1/CAC - Wien, Austria 09.12.2006 - sędzia: Annette Sjoedin (S)
Note: Ex1/CAC - Wien, Austria 10.12.2006 - sędzia: Ottino Mario (I)

Klasa Championów

Note: Ex1/CACIB - Warszawa, Polska 16.12.2006 - sędzia: Ireneusz Pruchniak (PL)
Note: Ex1/CACIB/NOM BIS - Warszawa, Polska 17.12.2006 - sędzia: Tatiana Boyko (UA)
Note: Ex2 - Ostrava, Czechy 20.01.2007 - sędzia: Henry Hornell (N)
Note: Ex1/CACIB - Ostrava, Czechy 21.01.2007 - sędzia: Maria Rechowicz (CZ)

Klasa 10 (kastraty)

Note: EX1/CAP/NOM BIS - Warszawa, Polska 28.11.2009 - sędzia Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (Fl)

neva masquerade

IC Guljane Koteria*PL

ur.: 10 Sierpien 2004
Neva Masquerade(kotka)
color NEM a 21

WYSTAWY

Note: Ex1 - Warszawa 10.12.2005 - sędzia: Albert Kurkowski (PL)
Note: Ex1 - Warszawa 11.12.2005 - sędzia: Yan Roca-Folch (F)

Hobby Show kotów Neva Masquerade

Note: Ex1/BIV - Bydgoszcz 16.09.2007 - sędzia: Tatyana Boyko (UA)


Wystawa Prezentacyjna Kotów Neva Masquerade

Note: Ex3 - Warszawa 15.12.2007 - sędzia: H.Miriam Klein Gasbarri(IT)
Note: Ex1/BIV - Bydgodzcz 20.09.2008 -sędzia: MR.I.PRUCHNIAK (PL)

KLASA OTWARTA(9)

Note: Ex1/CAC/BIV - Ostrava, Czechy 10.01.2009 - sędzia: ROLF VOEHRINGER(CH)
Note: Ex1/CAC/BIV - Ostrava, Czechy 11.01.2009 - sędzia: FABRICE CALMES (CH)
Note: Ex2 - Warszawa 14.02.2009 - sędzia: Dorote Kaae(DK)
Note: Ex1/CAC/BIV - Warszawa 15.02.2009 - sędzia: Marek Chadaj(PL)

KLASA CHAMPIONÓW(7)

Note: Ex1/CACIB - Opole, Polska 07.03.2009 - sędzia: Mrs. Sirpa Lindelof(SE)
Note: Ex1/CACIB - Opole, Polska 08.03.2009 - sędzia: Mr. Luigi Comorio(IT)
Note: Ex1/CACIB/BIV TOTAL - Praga, Czechy 21.03.2009 - sędzia: Albert Kurkowski(PL)

III Wystawa Specjalistyczna kotów rasy Neva Masquerade, Warszawa 28.11.2009 - BIS NAJLEPSZA KOTKA DOROSŁA

neva masquerade

Kornelia Koteria*PL

born: 2 Listopad 2005
Neva Masquerade(kotka)
color NEM n33

WYSTAWY

Note: 1/BIV - Poznan 25.11.2006 - sędzia: Martin Kabina (CZ)
Note: Ex1 - Poznan 26.11.2006 - sędzia: Eva Porat (S)

Hobby Show kot—w Neva Masquerade
Note: Ex2 - Bydgoszcz 16.09.2007 - sędzia: Tatyana Boyko (UA)

Wystawa Prezentacyjna Kot—w Neva Masquerade
Note: Ex - Warszawa 15.12.2007 - sędzia: H.Miriam Klein Gasbarri(IT)

Klasa 10 (kastraty)


Note: Ex1 - Bydgoszcz 20.09.2008 - sędzia: I.Pruchniak (PL)

siberian cat - kot syberyjski

CH MICHAIL Z Dworku Bojara*PL

born: 7 Marzec 2006
Kot Syberyjski(kocur)
color SIB e 24

WYSTAWY

Note: Ex1/BIV/NOM BIS - Warszawa 14.10.2006 - sędzia: Alva Uddin (S)
Note: Ex1/BIV - Warszawa 15.10.2006 - sędzia: Irek Pruchniak (PL)
Note: Ex1 - Poznan 25.11.2006 - sędzia: Aleksey Shchukin (NL)

Klasa Otwarta

Note: Ex1/CAC - Ostrava, Czechy 21.01.2007 - sędzia: Elisabeth Steinhauser(A)
Note:Ex1/CAC,Radom 14.04.2007-sędzia:Irek Pruchniak
Note:Ex1/CAC Radom 15.04.2007-sędzia:Albert Kurkowski

siberian cat-kot syberyjski

GIC CAROLINE Polish Prestige*PL

born: 25 Październik 2007
Kot Syberyjski(kotka)
color SIB fs 09 24

WYSTAWY

Klasa 12 ( kocięta od 3 do 6 miesięcy )

Note: Ex1/NOM BIS - Chorzów 06.04.2008 - sędzia: Mrs. M. Cristina Kowalczuk (IT)

Klasa 11 ( młodzież od 6 do 10 miesięcy )

Note: Ex1/BIV/NOM BIS - Łódź 10.05.2008 - sędzia: Mr. Lee Selassa (NL)

Klasa 9 (otwarta)

Note: Ex1/CAC - Wrocław 06.09.2008 - sędzia: Mrs.Laura Burani (NO)
Note: Ex1/CAC/NOM BIS - Wrocław 07.09.2008 - sędzia: Mr. Marek Chadaj (PL)
Note: Ex1/CAC/NOM BIS - Warszawa 13.09.2008 - sędzia: Mrs.S.Stoliarowa/ (BY)

Klasa Championów (7)

Note: Ex1/CACIB/NOM BIS- Warszawa 14.09.2008 - sędzia: Mr.I.Pruchniak (PL)
Note: Ex1/CACIB - Bydgoszcz 20.09.2008 - sędzia: MR.HENRY HORNELL (NO)
Note: Ex 1/CACIB/BIV/NOM BIS - Praga 18.10.2008 - sędzia: M.Rechowicz (PL)

Klasa InterChampionów (5)

Note: Ex1/CAGCIB - Praga 19.10.2008 - sędzia: V.Saarela (FIN)

Note: Ex1/CAGCIB/NOM BIS - Zamość 13.03.2010 - sędzia: I. Pruchniak(PL)

Note: Ex1/CAGCIB - Zamość 14.03.2010 - sędzia: B. Nemcova(CZ)

Note: Ex1/CAGCIB - Łódz 13.11.2010 - sędzia: V.Saarela (FIN)

Note: Ex1/CAGCIB/NOM BIS - Łódz 14.11.2010 - sędzia: Heinz Gunter Scholer(DE)

Note: Ex1/CAGCIB/NOM BIS - Kowno 27.11.2010 - sędzia: Mrs. Judith Zuurveld(NL)

Klasa Grand InterChampionów (3)

Note: Ex1/CACS - Kowno 28.11.2010 - sędzia: Mr. Bjarne Wikstrom (FI)

siberian cat-kot syberyjski

IC Harmony Siberian Dream*PL

born: 29-05-2009
Kot Syberyjski(kotka)
color SIB fs 09 24

WYSTAWY

Klasa 12 ( kocięta od 3 do 6 miesięcy )

Note: Ex1/NOM BIS - Łódz 14.11.2009 - sędzia: Mrs. E.Andersson (SE)
Note: Ex1 - Łódz 15.11.2009 - sędzia: Mrs. H.Reiter (LI)

Klasa 11 ( młodzież od 6 do 10 miesięcy )

Note: Ex1 - Warszawa 13.02.2010 - sędzia: Mrs. Sirpa Lindelof (SE)
Note: Ex1 - Warszawa 14.02.2010 - sędzia: Mrs. Pia Nyman (FI)

Klasa 9 ( otwarta )

Note: Ex1/CAC/ - Kościan 01.05.2010 - sędzia: Mrs. Satu Hamalainen (FL)
Note: Ex1/CAC/ - Zgierz 08.05.2010 - sędzia: Mr. Gianfraco Mantovani(IT)
Note: Ex1/CAC - Zgierz 09.05.2010 - sędzia: Mrs. Britta Buse (DE)

Klasa 7 ( championów )

Note: Ex1/CACIB/NOM BIS - Kraków 04.06.2011 - sędzia: Mrs. Nurit Pahl(IL)
Note: Ex1/CACIB/NOM BIS - Żory 11.06.2011 - sędzia: Mrs. Donatella Mastrangelo(IT)
Note: Ex1/CACIB/ - Usti n. Labem 16.07.2011 - sędzia: Mrs. Urlike Wahl(DK)

InterChampions Class (5)

Note: Ex1/CAGCIB/ - Usti n. Labem 17.07.2011 - sędzia: Mr. Kai Ruonata(FI)
Note: Ex1/CAGCIB/ - Warszawa 08.09.2012 - sędzia: Mr. Ireneusz Pruchniak (PL)
Note: Ex1/CAGCIB/NOM BIS - Warszawa 09.09.2012 - sędzia: Mrs. Svetlana Stoliarova (BY)
Note: Ex1/CAGCIB/BIV, NOM BIS - Bydgoszcz - 22.09.2012 - sędzia: Mr. Dieter Filler (CH)
Note: Ex1/CAGCIB/NOM BIS - Bydgoszcz - 23.09.2012 - sędzia: Mrs. Helene Reiter (DE)
Note: Ex1/CAGCIB/ - Łódz 03.11.2012 - sędzia: Mr. Veikko Saarela(FI)

Wystawa Specjalistyczna Kotów Syberyjskich , Łódz 03.11.2012 - NAJLEPSZA KOTKA DOROSŁA

siberian cat-kot syberyjski

IC UA*Zaimka Doka

born: 27-04-2009
Kot Syberyjski(kocur)
color SIB n 24

WYSTAWY

Klasa 11 ( młodzież od 6 do 10 miesięcy )

Note: Ex1/BIV - Warszawa 13.02.2010 - sędzia: Mrs. Pia Nyman (FI)
Note: Ex1/BIV - Warszawa 14.02.2010 - sędzia: Mr. Luigi Comorio (IT)

Klasa 9 ( otwarta )

Note: Ex1/CAC/BIV, NOM BIS,BOS - Wrocław 06.03.2010 - sędzia: Mr. Sebastian Pruchniak (PL)
Note: Ex1/CAC/BIV, NOM BIS, BIS, BOB 3 - Wrocław 07.03.2010 - sędzia: Mr. Alexey Shchukin (NL)
Note: Ex1/CAC - Zamość 13.03.2010 - sędzia: Mrs. Berta Nemcova (CZ)

Klasa 7 ( championów )

Note: Ex1/CACIB - Zamość 14.03.2010 - sędzia: Mr. I. Pruchniak (PL)

Note: Ex1/CACIB - Zgierz 08.05.2010 - sędzia: Mr. Robert Lubrano (FR) Note: Ex1/CACIB/BIV, NOM BIS, - Olomouc 04.12.2010 - sędzia: Mrs. Grażyna Laskowska-Malaga (CZ)

Klasa 5 (InterChampionów )

Note: Ex1/CAGCIB/BIV, - Olomouc 05.12.2010 - sędzia: Mr. Henry Hornell(NO)
Note: Ex1/CAGCIB/BIV, NOM BIS - Wrocław 12.03.2011 - sędzia: Mrs. Olga Sizova (RU)
Note: Ex1/CAGCIB/ - Warszawa 11.02.2012 - sędzia: Mrs. Waltraut Sattler (DE)
Note: Ex1/CAGCIB/ - Warszawa 12.02.2012 - sędzia: Mr. Charles Spijker (NL)
siberian cat-kot syberyjski

IC Qulanda Onix Gloria

born: 05.10.2011
Kot Syberyjski(kotka)
color SIB ny 22

WYSTAWY

Klasa 12 ( kocięta od 3 do 6 miesięcy )

Note: Ex1/BIV, NOM BIS - Lublin 17.03.2012 - sędzia: Mr. Marek Chadaj (PL)

Klasa 11 ( młodzież od 6 do 10 miesięcy )

Note: Ex1/ - Łódz 05.05.2012 - sędzia: Mrs. Tetiana Boiko (UA)
Note: Ex1/BIV - Sopot - sędzia: Mr. Veikko Saarela (FI)

Klasa 9 ( otwarta )

Note: Ex1/CAC/BIV, NOM BIS,BOS - Sopot 05.08.2012 - sędzia: Mr. Martin Kabina (CZ)
Note: Ex1/CAC/ - Bydgoszcz 22.09.2012 - sędzia: Mr. Marek Chadaj (PL)
Note: Ex1/CAC/NOM BIS,BIS - Bydgoszcz 23.09.2012 - sędzia: Mrs. Helene Reiter (DE)/Martin Kabina (CZ)

Klasa 7 ( championów )

Note: Ex1/CACIB - Skierniewice 23.11.2013 - sędzia: Mrs. Nurit Pahl (IL)

Note: Ex1/CACIB/BIV, NOM BIS, - Skierniewice 24.11.2013 - sędzia: Mrs. Britta Busse (DE)

Note: Ex1/CACIB/BIV, NOM BIS, - Ostrawa 04.01.2014- sędzia: Mrs. Arina Kozyr (RU)

Klasa 5 (InterChampionów )

Note: Ex1/CACIB - Ostrawa 05.01.2014 - sędzia: Mr. Mario Ottino (IT)

siberian cat-kot syberyjski

CH Raja Siberian Dream*PL

born: 16.09.2014
Kot Syberyjski(kotka)
color SIB fs 09 22

WYSTAWY

Klasa 11 ( młodzież od 6 do 10 miesięcy )

Note: Ex1/NOM BIS - Skierniewice 09.05.2015 - sędzia: Mr. Alexey Shchukin (NL)

Klasa 9 ( otwarta )

Note: Ex1/CAC/NOM BIS - Warszawa 12.09.2015 - sędzia: Mrs. Irene Eek Magnusson (SE)
Note: Ex1/CAC/ - Warszawa 13.09.2015 - sędzia: Mrs. Laura Burani Ferrari (IT)

Note: Ex1/CAC/ - Skierniewice 07.05.2016 - sędzia: Mr. Henry Hornell (PL)

Klasa 7 ( championów )

Note: Ex1/CACIB/ - Skierniewice 08.05.2016 - sędzia: Mr. Robert Lubrano (FR)

siberian cat-kot syberyjski

Sonia Siberian Dream*PL

born: 29.10.2014
Kot Syberyjski(kotka)
color SIB n 22

WYSTAWY

Klasa 12 ( kocięta od 3 do 6 miesięcy )

Note: Ex1/NOM BIS, BIS cat 2 - Kościan 18.04.2015 - sędzia: Mrs. Elena Noskova (RU)

Note: Ex1/BIV, NOM BIS - Skierniewice 09.05.2015 - sędzia: Mrs. Sirpa Lindelof (SE)

Klasa 9 ( otwarta )

Note: Ex1/CAC/ - Warszawa 13.09.2015 - sędzia: Mrs. Irene Eek Magnusson (SE)